O nás

Kilter s.r.o.

Čistenie kobercov
m2
Čistenie podláh
m2
Umývanie okien
m2
Tepovanie
m2

Kto sme a čo robíme?

Dovoľte nám v krátkosti predstaviť našu spoločnosť, od svojho začiatku sa snažíme pre svojich zákazníkov realizovať upratovacie a čistiace služby po celej Slovenskej republike, ale aj za jej hranicami.
Vznikli sme z malej spoločnosti, ktorá sa špecializovala na tepovacie práce, upratovanie v domácnostiach a kanceláriách.

Postupom času sme sa rozrástli o väčší kolektív spolupracovníkov a rozšírili svoje služby aj pre priemysel kde ponúkame špecializované čistiace práce ako základné čistenie podláh, brúsenie a ochrana podláh, výškové umývanie stien, stropov, konštrukcií, horolezecké práce, umývanie výškových okien a mnoho iných.

Naším cieľom je poskytovať dostupné, efektívne a čo najkvalitnejšie upratovacie a čistiace služby svojim zákazníkom.

V rámci svojho pôsobenia sme svoju ponuku rozšírili o mnohé technologické novinky v oblasti upratovacích a čistiacich služieb ako umývanie presklenných plôch s dosahom do 15 m bez použitia výškovej techniky, vysávanie konštrukcií, rozvodov, nosníkov v halách taktiež bez použitia výškovej techniky zariadením SpaceVac. V súvislosti s rozšírením ponuky dezinfekcie priestorov a povrchov sme zvolili technológiu aplikácie pomocou elektrostatického zariadenia Victory, ktoré zabezpečuje bezpečnú, efektívnu, účinnú a dlhodobú ochranu pred baktériami a vírusmi.

Radi prinášame zákazníkom novinky v možnostiach údržby a čistenia jednotlivých povrchov s minimalizáciou nákladov, vysokou efektívnosťou a dôrazom na ochranu životného prostredia. Pri výbere čistiacich prostriedkov dbáme na ekologickosť, výšku nebezpečenstva pre človeka a predovšetkým účinnosť daného prostriedku.

K výkonu prác používame

Kärcher SpaceVac Victory